Difference between revisions of "Aura"
Jump to navigation
Jump to search
Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
|White Aura||[[Sanctuary]] | |White Aura||[[Sanctuary]] | ||
|- | |||
|Pink||[Faerie Fire]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 20:03, 31 January 2011
Auras:
Aura Color | Meaning |
---|---|
White Aura | Sanctuary |
Pink | [Faerie Fire]] |