Difference between revisions of "Aura"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
|Pink||[[Faerie Fire]] | |Pink||[[Faerie Fire]] | ||
|- | |||
|Red||Evil | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 19:09, 31 January 2011
Auras:
| Aura Color | Meaning |
|---|---|
| White Aura | Sanctuary |
| Pink | Faerie Fire |
| Red | Evil |